Pa╝dziernik 23 2018 04:12:56
Nawigacja
· Strona G│ˇwna
· Informacje o Szkole
· Historia Szko│y
· Kalendarz 2018/2019
· Patron Szko│y
· Dokumenty szkolne
· Dziennik elektroniczny
· COMENIUS 2013/2014
· Gimnazjum
· --------------------------
· Artyku│y
· Linki
· Galeria
· --------------------------
· Szukaj
· --------------------------
· Samorz▒d szkolny
· SU "MALINKA"
· Klub Kraj-Turyst
· SKO
· Radosna szko│a
· Rekrutacja SP 2018/2019
· SK PCK
· Czujnik jako┼Ťci powietrza
Aktualnie online
· GoÂci online: 7

· U┐ytkownikˇw online: 0

· ú▒cznie u┐ytkownikˇw: 1,394
· Najnowszy u┐ytkownik: ezovek
Kalendarz 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

 

L.p.

Wydarzenia- zadania

Termin

Odpowiedzialni

Uwagi

         1.Organizacja roku szkolnego

Rozpocz─Öcie roku szkolnego

03.09.2018r.

Wych. kl.I-III –sala gim.

Wych. kl. VIIa i VIIb - sto┼éówka

Zimowa przerwa ┼Ťwi─ůteczna

23.12.18 – 31.12.18

------------------------------

Ferie zimowe

11.02.2019r.-24.02.2019r.

---------------------------

Rekolekcje

 

Ks. Proboszcz

Ks. Wikary

Wiosenna przerwa ┼Ťwi─ůteczna

18.04.2019 – 23.04.2019

----------------------------

Egzaminy gimnazjalne

10, 11, 12.04.2019r.

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

Wych. klasy trzeciej

Egzamin ósmoklasisty

15, 16, 17.04.2019r.

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

Wych. klas ósmych

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

21.06.2019r.

Wych. kl. I – III                                                      Wych. kl III gim.

Wych. kl. VIII

Ferie letnie

22.06.2019r. 31.08.2019r.

----------------------------

          2.     ┼Üwi─Öta i  dni wolne

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2018r.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

( w tym roku niedziela)

Wszystkich Świętych

01.11.2018r.

┼Üwi─Öto -  dzie┼ä wolny

┼Üwi─Öto Niepodleg┼éo┼Ťci

11.11.2018r.

┼Üwi─Öto -  dzie┼ä wolny

Święto Pracy

01.05.2019r.

 

┼Üwi─Öto -  dzie┼ä wolny

Rocznica Uchwalenia Konstytucji                  3 Maja

03.05.2019r.

┼Üwi─Öto -  dzie┼ä wolny

Boże Ciało

 

20.06.2019r.

┼Üwi─Öto -  dzie┼ä wolny

Dodatkowe dni wolne od zaj─Ö─ç dydaktycznych

02.11.2018r.

02.05.2019r.

 

 

 

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

3.Spotkania z rodzicami

 

 

Zebrania ogólne          i konsultacje

 

 12.09.2018r.

 godz. 17.30

 

A. Jendryczko, V. Kunkiewicz,

wych. klas

 

 

30.01.2019r.

Godz. 17.00

Wychowawcy klas

podsumowanie I semestru

13.03.2019r.

Godz. 17.00

Ogólne zebranie z rodzicami klas ósmych i          trzeciej gimnazjum

08.05.2019r.

Ogólne zebranie, informacja                             o zagro┼╝eniach, wych. klas

 

Konsultacje

 

 

 

 

07.11.2018r.

Godz. 17.00-18.00

Indywidualne konsultacje

 

13.12.2018r.

Godz. 17.00-18.00

Indywidualne konsultacje – informacje             o zagro┼╝eniach

13.03.2019r.

Godz. 17.00–18.00

Indywidualne konsultacje

4. Konferencje Rady Pedagogicznej

Organizacyjna

30.08.2018r.

 

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

 

 

Szkoleniowe – WDN             

wg harmonogramu

A. Jendryczko, V. Kunkiewicz

M. M─ůka

 

 

 

Klasyfikacyjne

30.01.2019r.

I semestr

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

 

12.06.2019r.

II semestr

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

 

Podsumowuj─ůce

06.02.2019r.

I semestr

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

Sierpień 2019r.

II semestr

A. Jendryczko

V. Kunkiewicz

5.

KONKURSY

 

 

 

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski klasy I-III

I semestr

grudzień/styczeń

W. Wolny, J. Organi┼Ťciok

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Listopad  - marzec

Nauczyciele wszystkich przedmiotów            

Szkolny konkurs recytatorski

Szkolny konkurs ortograficzny

Pa┼║dziernik

 

Czerwiec

A.Marek, B. Ogonek,

B. Trojanowicz-Kowol

XVIII Gminny Konkurs Recytatorski 100-lecie odzyskania niepodleg┼éo┼Ťci

Listopad

V. Kunkiewicz

A. Marek

Konkurs biblijny

 

Listopad

J. Nowak-Obczyńska

 

Ogólnopolski konkurs                j. angielskiego FOX

Marzec

A. Madeja

Gminny Konkurs                        „ Mistrz Matematyki”

Marzec/Kwiecień

E. Czech, I. Łachan

 

Mi─Ödzynarodowy Konkurs Kangur 2018

V Rachmistrz  Szkolny

IX Konkurs matematyczny „ Czar par”

Mistrz tabliczki mno┼╝enia

Marzec

 

Maj

 

Maj

Marzec

A.Konopka, M. M─ůka

 

 

 

M. M─ůka

M. M─ůka

Mały ratownik PCK

Konkurs przyrodniczy Panda

Konkurs z okazji Dnia Ziemi – konkurs fotograficzny- „ Monitoring ┼Ťrodowiska”

Rakoobrona

Konkurs z okazji Dnia czystego ┼Ťrodowiska

 

Marzec

Kwiecień

 

Kwiecień

 

Kwiecień

 

Luty

 

Listopad

 

E. Dymarz

 

 

E. Dymarz

 

E. Dymarz

 

M. Spyrka-Stachowska,                E. Dymarz

E. Dymarz

 

Konkursy plastyczno-literackie i wystawy

Cały rok

 

Zespó┼é I - III

Konkurs j. angielskiego                 kl. I - III

Czerwiec

H. Kluczniok-Pawlas

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

„ M┼éody chemik”

„ Duety chemiczne”

Inne

Pa┼║dziernik-marzec

 

Grudzień

 

Wg kalendarza organizatora

G. Malec

Szkolny Turniej Gier Zespołowych

Grudzień

K. Szolc

Panda –j. angielski

Pingwin

Jesień

Wiosna

A. Kowol

 

Rozgrywki sportowe

wg harmonogramu

 

A. Stachura

K. Szolc

J. Musioł

Gminne zawody pływackie

Szko┼éy podstawowej                     i gimnazjum

wg harmonogramu

A. Stachura

K. Szolc

J. Musioł

 

 

 

 

Gminny Konkurs Gwarowy

Czerwiec

A.Marek, B. Trojanowicz-Kowol

 

Szkolne konkursy czytelniczo-plastyczne                      i literackie

Cały rok

E. Czech, A. Krzycka,                     B. Trojanowicz-Kowol

Egzamin na kart─Ö p┼éywack─ů

Cały rok

A.Stachura

Egzamin na kart─Ö rowerow─ů kl. IV

 

Powiatowy konkurs BRD

Maj/czerwiec

 

 

Maj/ czerwiec

J. Kopel

 

 

J. Kopel

6.  Akcje charytatywne i inne

 

„Góra grosza”

I semestr

J. Duss

Cała Polska Czyta Dzieciom

Raz w semestrze

E. Czech, A. Krzycka

Zbiórka korków

Cały rok

A. Stachura

Pomoc dzieciom z Tanzanii

Schronisko dla zwierz─ůt 

Pa┼║dziernik

Listopad

A. Madeja,

J. Nowak-Obczyńska

 

 

„ I Ty mo┼╝esz zosta─ç ┼Üwi─Ötym Miko┼éajem”

I semestr

I. Łachan kl I-III

Zbiórka puszek aluminiowych, baterii

Kasztanobranie

Cały rok

 

Pa┼║dziernik

E. Dymarz, M. Spyrka-Stachowska

Dzień Pluszowego Misia

Szlachetna paczka

Daj włos

Listopad

Grudzień

Czerwiec

A. Kowol, M. Pietrzak

Pomoc na rzecz dzieci ze szkoły im. J. Korczaka w Gliwicach

Listopad

A. Madeja

Pomocna dłoń

Grudzień

E. Dymarz,

M. Spyrka-Stachowska

Zbiórka telefonów kom.

Cały rok

W. Sztejnbis

Pozyskiwanie ┼Ťrodków na zakup sprz─Ötu sportowego, strojów dla uczniów

Cały rok

K. Szolc

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DYSKOTEKI

 

1.

Dyskoteki SP.

DZIE┼â CH┼üOPAKA  03.10.2018.

  

Klasy I – III15.00 – 16.30

 

 

Klasy IV – VI17.00 – 18.30

 

 

Klasy VII, VIII i gimnazjum – 18.45 – 20.15

 

 

ANDRZEJKI  28.11.2018.

 

Klasy I – III15.00 – 16.30

 

 

Klasy IV – VI17.00 – 18.30

 

 

Klasy VII, VIII i gimnazjum – 18.45 – 20.15

 

 

 

KARNAWAŁOWA 30.01.2019.

 

Klasy I – III15.00 – 16.30

 

 

Klasy IV – VI17.00 – 18.30

 

 

Klasy VII, VIII i gimnazjum – 18.45 – 20.15

 

 

 

 

Logowanie
Nazwa u┐ytkownika

Has│o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj siŕ

Nie mo┐esz siŕ zalogowaŠ?
Popro o nowe has│o
5,014,204 unikalne wizyty