Październik 23 2018 04:06:31

nie może przeżyć
bez ludzkiej wspólnoty

Dalaj Lama

Uroczystość, którą mnie zaskoczono pozwoliła mi uwierzyć, że nie zawiodłam tych, którzy w 1989 roku obdarzyli mnie zaufaniem, powierzając mi funkcję dyrektora szkoły.

„ Benefis” był dla mnie niezwykle miłym przeżyciem. Nigdy, nawet w najśmielszych marzeniach nie pomyślałam nawet o takim wspaniałym pożegnaniu z pracą. Gorąco dziękuję wszystkim, którzy zaszczycili uroczystość swoją obecnością.
Szczególne wyrazy podziękowania kieruję do Pani Violetty Urantówki za pomysł
i organizację tej wspaniałej uroczystości oraz Paniom Jolancie Ferfeckiej, Renacie Szołtysek i Pani Bronisławie Ogonek oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji benefisu.
Z głębi serca dziękuję wszystkim, którzy przez okres mojej trzydziestoletniej pracy zawodowej w przyszowickiej szkole służyli mi wsparciem i pomocą. Dziękuję wszystkim nauczycielom emerytom, z którymi miałam przyjemność pracować. Wyrazy podziękowania
i uznania kieruję także do obecnego grona pedagogicznego. Dziękuję byłym i obecnym pracownikom obsługi i administracji. Serdecznie dziękuję indywidualnym mieszkańcom Przyszowic, wszystkim organizacjom społecznym, którzy w okresie pełnienia przeze mnie funkcji dyrektora szkoły pracowali społecznie na rzecz szkoły bądź wspierali tę placówkę finansowo. Gorąco dziękuję wszystkim sponsorom, radnym i sołtysom Przyszowic.
Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom uczniów, członkom Rady Szkoły i zarządom Rady Rodziców.
Odchodząc z przyszowickiej szkoły pozostają w mojej pamięci wspomnienia miłych zdarzeń,
a mam ich sporo.
Dziękuję! Barbara Mansfeld

Zakończenie roku szkolnego 2005/2006
Z życia szkoły23 czerwca 2006 roku zakończyliśmy rok szkolny 2005/2006. Pani dyrektor wręczyła 26 uczniom naszej szkoły świadectwa z wyróżnieniem. Gratulujemy!Podczas uroczystej akademii absolwenci szkoły - uczniowie klas VI dziękując za pracę i trud wręczyli ORDERY wszystkim nauczycielom i pracownikom.Podczas wakacji pamiętajcie o bezpieczeństwie!