Maj 25 2018 19:37:30

Informacja
W związku z koniecznością zwołania powtórnego spotkania w sprawie korzystania z sali gimnastycznej w godzinach popołudniowych Dyrektor Szkoły Podstawowej Bronisława Ogonek informuje, że takie spotkanie odbędzie się 2 października 2006 roku o godzinie 17.00 i prosi by każda grupa wydelegowała swojego przedstawiciela. Jeden przedstawiciel reprezentuje jedną grupę. Dotychczasowe rezerwacje tracą ważność1 października 2006 roku.
Spotkanie z rodzicami
Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Przyszowicach zapraszają wszystkich rodziców na wywiadówkę, która odbędzie się 18 września 2006 roku o godzinie 17.00
Nowa strona szkoły
Jak pewnie zauważyliście nasza strona dostępna jest w nowej wersji. Zachęcam was do rejestracji, dzięki której będziecie mogli w pełni korzystać ze strony i ocenić ją w ankiecie.
Strara strona jest dostępna TUTAJ
Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007 odbędzie się
4 września 2006 r o godzinie 9.00. O godzinie 8.00 w kościele
rozpocznie sie msza św.

Żadna ludzka
istota
nie może przeżyć
bez ludzkiej wspólnoty

Dalaj Lama

Uroczystość, którą mnie zaskoczono pozwoliła mi uwierzyć, że nie zawiodłam tych, którzy w 1989 roku obdarzyli mnie zaufaniem, powierzając mi funkcję dyrektora szkoły.

„ Benefis” był dla mnie niezwykle miłym przeżyciem. Nigdy, nawet w najśmielszych marzeniach nie pomyślałam nawet o takim wspaniałym pożegnaniu z pracą. Gorąco dziękuję wszystkim, którzy zaszczycili uroczystość swoją obecnością.
Szczególne wyrazy podziękowania kieruję do Pani Violetty Urantówki za pomysł
i organizację tej wspaniałej uroczystości oraz Paniom Jolancie Ferfeckiej, Renacie Szołtysek i Pani Bronisławie Ogonek oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji benefisu.
Z głębi serca dziękuję wszystkim, którzy przez okres mojej trzydziestoletniej pracy zawodowej w przyszowickiej szkole służyli mi wsparciem i pomocą. Dziękuję wszystkim nauczycielom emerytom, z którymi miałam przyjemność pracować. Wyrazy podziękowania
i uznania kieruję także do obecnego grona pedagogicznego. Dziękuję byłym i obecnym pracownikom obsługi i administracji. Serdecznie dziękuję indywidualnym mieszkańcom Przyszowic, wszystkim organizacjom społecznym, którzy w okresie pełnienia przeze mnie funkcji dyrektora szkoły pracowali społecznie na rzecz szkoły bądź wspierali tę placówkę finansowo. Gorąco dziękuję wszystkim sponsorom, radnym i sołtysom Przyszowic.
Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom uczniów, członkom Rady Szkoły i zarządom Rady Rodziców.
Odchodząc z przyszowickiej szkoły pozostają w mojej pamięci wspomnienia miłych zdarzeń,
a mam ich sporo.
Dziękuję! Barbara Mansfeld