Marzec 17 2018 14:17:59
Nawigacja
· Strona Główna
· Informacje o Szkole
· Historia Szkoły
· Patron Szkoły
· Dokumenty szkolne
· Dziennik elektroniczny
· Kalendarz 2017/2018
· COMENIUS 2013/2014
· Gimnazjum
· --------------------------
· Artykuły
· Linki
· Galeria
· --------------------------
· Szukaj
· --------------------------
· Samorząd szkolny
· SU "MALINKA"
· Klub Kraj-Turyst
· SKO
· Radosna szkoła
· Rekrutacja SP 2018/2019
· SK PCK
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,394
· Najnowszy użytkownik: ezovek
Konkursy przedmiotowe

TERMINY WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


Informacja o konkursach.

POWODZENIA

Spotkanie z policjantami

28 wrzesnia nasi uczniowie z klas pierwsych spotkali sie ze stróżami prawa z gliwickiej komendy policji. Panowie policjanci zapoznali dzieci z charakterem swojej pracy, ale przede wszystkim omowili z dziecmi zasady bezpieczenstwa obowiazujace podczas drogi do i ze szkoly. Dla pierwszoklasistow byla to powtórka i sprawdzian zapamietanych wiadomosci i umiejetnosci zdobytych na lekcjach edukacji przyrodniczej, na ktorej chodzac ulicami w pobliżu szkoly, uczyły sie prawidlowo przechodzić przez jezdnię. Zobacz zdjęcia.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2017/2018

Warunki ubezpieczenia

NNW - wariant3

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach
21 września 2017 - Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach to druga edycja akcji prowadzonej we wszystkich europejskich krajach pod nazwą EDWARD. European Day Without A Road Death – EDWARD organizowany jest przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego - TISPOL, we współpracy z krajami członkowskimi. Polska Policja od 10 lat jest członkiem TISPOL-u, co pozwala na aktywny udział polskich policjantów ruchu drogowego zarówno w projektach szkoleniowych, kontrolnych działaniach wzmożonych jak również na bieżącą wymianę doświadczeń w obszarze ruchu drogowego z policjantami z innych krajów. Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa w komunikacji drogowej. Chodzi przede wszystkim o zwrócenie uwagi na powszechny problem, jakim jest duża liczba osób, która codziennie traci życie i zdrowie w wypadkach drogowych.

Mając na uwadze fakt, że w rejonach szkół na co dzień przemieszcza się duża liczba dzieci, młodzieży i dorosłych zachęcamy, aby szkoły podjęły działania na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bezpośrednie włączenie się w tę akcję może polegać między innymi na przeprowadzeniu rozmów i wspólnej refleksji uczniów i dorosłych oraz poprzez umieszczenie przed budynkami szkół przy drogach wykonanych przez uczniów plakatów, banerów itp.... informujących o tym wydarzeniu. Można również wykorzystać załączony plakat. Jednocześnie zachęcamy o przeslanie na adres e-mail: ruch-drogowy@ka.policja.gov.pl zdjęć przygotowanych przez dzieci i młodzież plakatów. Najciekawsze zostaną opublikowane w mediach społecznościowych oraz na stronach internetowych, których administratorem jest Policja.

Plik do pobrania PLAKAT

Gminna inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Przyszowicach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego. W spotkaniu pod hasłem "Znowu razem w tej podróży" uczestniczyli uczniowie, grono pedagogiczne wraz z dyrektorem zespołu Aleksandrem Jendryczką. Wśród zaproszonych gości były dyrektorki pozostałych szkół naszej gminy oraz przedstawiciele organu prowadzącego szkoły, czyli gminy Gierałtowice: wójt Joachim Bargiel, przewodniczący RG Józef Buchczyk oraz kierowniczka Referatu Oświaty Barbara Mansfeld. Na uroczystość przybyli także radni gminy. Po akademii uczniowie wraz z ich nauczycielami udali się do klas, aby rozpocząć kolejną podróż edukacyjną. Zobacz zdjęcia.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
4,134,911 unikalne wizyty