Maj 25 2018 19:35:49
Nawigacja
· Strona Główna
· Informacje o Szkole
· Historia Szkoły
· Patron Szkoły
· Dokumenty szkolne
· Dziennik elektroniczny
· Kalendarz 2017/2018
· COMENIUS 2013/2014
· Gimnazjum
· --------------------------
· Artykuły
· Linki
· Galeria
· --------------------------
· Szukaj
· --------------------------
· Samorząd szkolny
· SU "MALINKA"
· Klub Kraj-Turyst
· SKO
· Radosna szkoła
· Rekrutacja SP 2018/2019
· SK PCK
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,394
· Najnowszy użytkownik: ezovek
"5 o'clock"

W każdy czwartek o 12:50 uczniowie klas 1-3 mogą w relaksacyjnej atmosferze nabywać wiedzę o krajach anglojęzycznych. W programie innowacyjnego kółka "5 o'clock" dzieci bawią się w damy i dżentelmenów, dyskutują po angielsku o pogodzie, a kiedy angielskim zwyczajem piją herbatkę nauczyciel opowiada im ciekawostki na temat Anglii, Szkocji, Irlandii, Stanów Zjednoczonych i Austaralii. E. Woźniak

Odyseja Umysłu

W roku 2017/2018 niektóre zajęcia* w świetlicy szkolnej są prowadzone metodą amerykańską znaną jako Odyseja Umysłu. Dzieci uczą się pracy zespołowej, negocjowania, wypracowywania kompromisów i szybkiej współpracy na czas, gdyż tego wymagają przeróżne zadania o charakterze projektów technicznych, językowych, artystycznych i inne. Najważniejsza jest kreatywność. Dobry pomysł i wspólne, zespołowe realizowanie go jest dobrą  drogą do sukcesu w przyszłości.
Certyfikowany Trener Odysei Umysłu Ewa Woźniak
* poniedziałki, środy i piątki 

Światowy Dzień Zwierząt

 Światowy Dzień Zwierząt (ang. World Animal Day) – święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierzątekologów i ekologii. Obchody Dnia mają na celu zmienić zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa. Obchody celebrują organizacje ekologiczne i działające na rzecz ochrony zwierząt. W tym dniu w naszej szkole odbyła się wystawa zwierząt.

Konkursy przedmiotowe

TERMINY WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


Informacja o konkursach.

POWODZENIA

Spotkanie z policjantami

28 wrzesnia nasi uczniowie z klas pierwsych spotkali sie ze stróżami prawa z gliwickiej komendy policji. Panowie policjanci zapoznali dzieci z charakterem swojej pracy, ale przede wszystkim omowili z dziecmi zasady bezpieczenstwa obowiazujace podczas drogi do i ze szkoly. Dla pierwszoklasistow byla to powtórka i sprawdzian zapamietanych wiadomosci i umiejetnosci zdobytych na lekcjach edukacji przyrodniczej, na ktorej chodzac ulicami w pobliżu szkoly, uczyły sie prawidlowo przechodzić przez jezdnię. Zobacz zdjęcia.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
4,434,471 unikalne wizyty