Sierpień 20 2018 09:28:20

e-mail: gim3przyszowice@op.pl
(32) 30-11-562; 30-11-590
Jest złoto!!!

UczeĹ„ naszej szkoĹ‚y Jakub Kalkan zdobyĹ‚ zĹ‚oto......czytaj https://iknurow.pl/gieraltowice-jest-zloto-jakub-kalkan-mistrzem-polski/

GRATULUJEMY!!!

Modernizacja strony

Informuję, że podczas wakacji nasza strona szkoły będzie modernizowana i zmieniana. Administrator.

Dzień matki

28 maja w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Matki w klasach 1-3. Dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, taneczne, muzyczne i aktorskie. Pokazały przedstawienia w językach - polskim i niemieckim. Mamy były bardzo zadowolone i dumne ze swoich pociech. Po akademii dzieci rozdały mamom przygotowane wcześniej przez nie prezenciki. Hanna Pawlas

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2018

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2018: Agata Pilny - V kl, Julia Milewska -V kl, Krzysztof Bortel  - IIIc, Piotr Wtykło - IIIc, Paweł Wróblewski - IIIc, Bartosz Mryka - IIIa, Alicja Grzy¶ka - IVa, Maja Pytel - IVa, Przemysław Żogała - IVc, Aleksandra Hajduk - IVa,Piotr Żogała - IVc.  Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Konopka

Spotkanie z rodzicami

Dnia 16 maja 2018 roku o godzinie 17 00 w naszej szkole odbęd± się klasowe spotkania z rodzicami. Zapraszamy.

Popro¶ o nowe hasło