Lipiec 26 2016 20:49:09

(32) 30-11-562; 30-11-590
Polska Biega 2016

POLSKA BIEGA 2016”

PROJEKT GIMNAZJALNY  KLAS II GIMNAZJUM !!!

ZAMEK W PRZYSZOWiCACH  -  ( 21 maj 2016r  – SOBOTA )

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, 11 przyszowickiej edycji POLSKA BIEGA. Biegało nas około 480 uczestników. Tym razem uczniowie II klas gimnazjum  zachęcali  do udziału w biegu, którego  celem była promocja  aktywnych i pozytywnych form spędzania czasu wolnego oraz działania wspierające więzi rodzinne. Ogólnopolskie hasło biegu, tego roku ,, BIEGANIE TO U NAS RODZINNE”.  Najbardziej cieszy fakt, iż co roku chętnych do biegania przybywa, a nasze działania wspiera coraz więcej osób.

Nasi sponsorzy: Firma ,,Jamar” Przyszowice, Towarzystwo Miłośników Przyszowic, SU,,MALINKA” ZSP w Przyszowicach, Agua Spa Paniówki oraz ,,Wodnik” Paniówki, Marek Błaszczyk, Piotr Drażyk, D.T. Ciołek ,, ALPSTAL”, Firma przewozowa ,,MICHALSKI sklep ,,Profi-bike” z Przyszowic, ,,BAGER” Firma z Chudowa, zakłady mięsne ,,ZDRZAŁEK”, Grażyna Malec, Restauracja ,,ARTUS” w Przyszowicach, M.Sz.Adamczyk ,,AS DROGERIA”, Apteka w Chudowie, “ Stary Hangar z Gliwic , Rada Rodziców ZSP w Przyszowicach ( Gimnazjum i Szkoły Podstawowej )

Główną nagrodę wygrał Jacek Kopyciok ( ROWER ,,kross,, o wartości 1100 zł ) uczeń III klasy ZSP w Przyszowicach ( Gimnazjum ). Ogólnie wartość nagród przekroczyła 5800zł. Dodatowa uczniowie zebrali 150 zł na wycieckę do Warszawy, ze sprzedaży jabłek i wody mineralnej oraz soków. Dziękujemy mamie Tomka, pani Basi Bylica za pomoc.

Nad uczestnikami czuwała pani pielęgniarka Danuta Sobota oraz strażacy z Przyszowic na czele z sołtysem Andrzejem Gawlik. Koordynatorzy ( K.Szolc oraz M.Spyrka-Stachowska) w szczególności dziękują dyrekcji ZSP Przyszowice oraz nauczycielom, którzy co roku pomagają w przeprowadzeniu akcji : pani G.Malec, M.Mąka, E.Dymarz.

Klasom II gimnazjum dziękujemy i gratulujemy oraz wychowawcy panu P.Ruckiemu.

Ciekawostki: z relacji dzieci najlepsze były nagrody i kąpiele w wodzie, którą strażacy wylewali w postaci deszczu, kurtyn czy ściany wody :-)))

Dzień Ziemi w ZSP Przyszowice

Koncert

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów szkoły podstawowej

i gimnazjum na KONCERT JUBILEUSZOWY ORKIESTRY DĘTEJ

OSP W PRZYSZOWICACH w Kościele Parafialnym w Przyszowicach,

dnia 17 kwietnia 2016 roku o godzinie 15.00.

Zaproszenie

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na KONCERT PIEŚNI SAKRALNYCH im. KSIĘDZA GRZEGORZA GORCZYCKIEGO w Kościele Parafialnym w Gierałtowicach, dnia 10 kwietnia 2016 roku o godzinie 15.00.

SZANOWNI RODZICE.
W ZWIĄZKU ZE SPRAWDZIANEM W KLASIE SZÓSTEJ, WTOREK 5 KWIETNIA JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.
(UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIE MAJĄ LEKCJI)
ŚWIETLICA PRACUJE BEZ ZMIAN W GODZ. OD 7.00 DO 16.30