Październik 01 2014 01:14:47

e-mail: gim3przyszowice@op.pl
(32) 30-11-562; 30-11-590
Wycieczka do Szczyrku

Dnia 18 września 2014r. klasy IV-VI pojechały na wycieczkę do Szczyrku.  Na miejsce dotarliśmy przed godziną 11.00. Na parkingu czekał już na nas przewodnik, razem z nim wyruszyliśmy na Skrzyczne – 1257m.n.p.m. Droga prowadziła przez pola, łąki, las. Była kamienista Po około trzech godzinach dotarliśmy na szczyt. Z punktu widokowego podziwialiśmy okolicę. Byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Na szczycie  w schronisku zjedliśmy posiłek. Po odpoczynku wyruszyliśmy w drogę powrotną  zielonym szlakiem. Droga w dół była kamienista i śliska, co dwie osoby odczuły na własnej skórze. Te incydenty nikomu nie zepsuły humoru. Po zejściu kupiliśmy sobie oscypki.  Około  godziny 18.00 wróciliśmy szczęśliwie do domu. Dziękujemy nauczycielom za zorganizowanie takiej fajnej wycieczki.

Adam Kruczkowski uczeń klasy VIB

Spotkania z rodzicami

Informujemy, że dnia 23 września 2014 roku o godzinie 17 00 odbędą się zebrania z rodzicami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zebranie rozpocznie się na sali gimnastycznej, a po nim zapraszamy na spotkania z wychowawcami.

Wernisaż wystawy
Sztuka nie jest czymś, czym można nasycić tylko oko, sztuka jest czymś, czym można
nasycić duszę i serce.
W dniu 4 października 2014 roku o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w
Przyszowicach przy ul. Szkolnej 4 odbędzie się wernisaż wystawy "Czesław Jałowiecki
PASJE w plastyce i muzyce". Serdecznie zapraszamy.
Przed i po w kawiarence Rady Rodziców będzie można napić się kawy i ...
Zapraszamy: Organizator Bronisława Ogonek
Informacja

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej prosi o dokonanie wpłaty składki na fundusz Rady Rodziców do dnia 29 września 2014 roku